Chcesz wypromować swoją stronę, lecz nie wiesz jak to zrobić?

SKORZYSTAJ Z NASZYCH USŁUG

pozycjonowanie stron internetowych tanio

Pozycjonowanie stron… no właśnie, co to tak naprawdę oznacza? Chyba wszyscy, którzy na co dzień korzystają z Google znają to hasło. Udowodnimy Wam, że mówiąc o pozycjonowaniu, nie zdajecie sobie tak naprawdę sprawy czego ono dotyczy. Zgoda… wiecie przecież, że chodzi o podniesienie Waszej strony w wynikach wyszukiwania w wyszukiwarce Google. Jednak założymy się, że większość z Was nie domyśla się nawet jak szerokiego spektrum czynności ono dotyczy.

Tyle wstępu… No dobrze, nie będziemy zanudzać. Przejdźmy lepiej do konkretów. Skoro czytasz ten tekst, prawdopodobnie chcesz tanio wypozcjonować swoją stronę internetową, sklep internetowy, forum itd. Na sukces końcowy składa się wiele różnych czynności, o których wielu początkujących właścicieli serwisów internetowych nie ma jakiegokolwiek pojęcia. Dlatego postanowiliśmy ująć je w kilku punktach, które obejmują zakres naszej działalności marketingowej w sieci:

1. Już samo tworzenie stron www wiąże się z pozycjonowaniem. Gdybyś otworzył jakąkolwiek stronę internetową w programie umożliwiającym sprawdzenie kodu źródłowego, ujrzałbyś tam szereg skryptów. To właśnie dobrze zoptymalizowany kod strony, prawidłowo napisany i skrupulatnie uporządkowany, daje podstawę fundamentu pod budowanie Twojej pozycji w wyszukiwarce Google. Bez optymalizacji nawet najlepsze strony nie zdobędą wysokich wyników.

2. Wprowadzasz jakiekolwiek treści na stronę? Również i zwykłe teksty, które wyświetlają się na Twojej witrynie mogą pomóc w odpowiednio wysokim umieszczeniu Twojej strony w rankingach Google. Roboty Google sprawdzają strony także pod kątem ich zawartości. Jeśli więc chcesz na podstawie swoich tekstów wypromować stronę, postaraj się by zawierały one odpowiednie słowa kluczowe, były odpowiednio długie, unikalne i merytoryczne. Jeżeli nie masz „lekkiego pióra”, przygotujemy niezbędne treści za Ciebie.

3. Zadbamy o to, by Twoja strona była przyjazna zarówno dla komputerów jak też urządzeń mobilnych (najczęściej z dotykowym wyświetlaczem, co też ma ogromne znaczenie). Pewnie zdajesz sobie sprawę, że liczba użytkowników takich urządzeń wciąż rośnie. Dzięki nam, będą mieli oni łatwiejszy dostęp do Twoich treści. Nie wiemy czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale brak kompatybilności Twojej witryny ze standardami urządzeń mobilnych może spotkać się z restrykcjami narzuconymi przez Google w mobilnych wynikach wyszukań. Jeśli masz wątpliwości, czy Twoja witryna jest responsywna i posiada swoją wersję RWD, sprawdź ją tutaj: Mobile Friendly Test. Jeśli Twój wynik jest negatywny, zgłoś się do nas. Pomożemy Ci z tym problemem.

4. Zoptymalizujemy Twoją stronę. Pamiętaj, że na jej atrakcyjność wpływa nie tylko jej szata graficzna, ale też długość linków, szybkość ładowania, zawartość, a nawet – zawarty w nich kod Google Analitycs i Search Console.

5. Linkowanie czyli takie dysponowanie odnośnikami do Twojej strony, by można było dzięki nim wypromować stronę i to naprawdę wysoko.

250 NA KAMPANIĘ
Google AdWords

I jeszcze jedna, bardzo ważna wiadomość. Nasza firma, pozycjonując strony www nie używa w tym celu niedozwolonych technik. Dlaczego? Chociażby dlatego, że Google po ich wykryciu często eliminuje „felerną” stronę z rankingów wyszukiwania. Efekt? Twoja strona może nie znaleźć się nawet w top 100 witryn indeksowanych pod wybranym słowem kluczowym. W ten sposób szkodzilibyśmy zarówno Tobie i Twojej działalności w sieci, jak również naszemu dobremu imieniu. Jeśli więc oczekujesz od nas pozycjonowania w oparciu o:

  • Spamowanie
  • Stosowanie nadmiernej liczby słów kluczowych
  • Ukrywanie keywordów w szacie graficznej witryny itd...

… to gwarantujemy że w ten sposób nie będziemy pracować. Opieramy swoją działalność na jasnych i uczciwych standardach. Być może w ten sposób proces pozycjonowania będzie trwać dłużej, ale za to masz gwarancję, że po pewnym czasie Google nie wyrzuci Twojej witryny z pierwszych stron wyszukiwania. Pamiętaj, że pozycjonowanie to proces długotrwały, który nie kończy się na jednym, wymiernym w czasie wydarzeniu. Jeśli będziesz (a gwarantujemy Ci że będziesz) zadowolony z naszych usług, chętnie pomożemy Ci w dalszym utrzymaniu Twojej strony w wysokich wynikach wyszukiwania. Dlatego napisz do nas już dziś. Odpowiadamy na każde zgłoszenie.