Zacznij sprzedawać przez internet!

SKORZYSTAJ Z NASZYCH USŁUG

tanie sklepy internetowe

Każdy sprzedawca, handlowiec czy przedsiębiorca niewątpliwie zdaje sobie sprawę, jak znaczny wpływ na ogólny bilans firmy ma sprzedaż internetowa (e-handel). Według danych z lipca 2015 roku, sprzedawcy posiadający sklepy stacjonarne, dodając dodatkowy kanał sprzedaży jakim był sklep internetowy, zwiększali swój obrót o blisko 30% (wartość uśredniona niezależnie od branży). Czy ten wynik nie robi wrażenia? Nie chciałbyś zarabiać 30% więcej i pozyskiwać większą liczbę Klientów? Co więcej, dzięki sprzedaży internetowej miałbyś możliwość sprzedaży produktów potencjalnym Klientom, do których w normalnej sprzedaży stacjonarnej nie miałbyś dostępu.

To samo badanie wskazuje także, że w 17% po 6 miesiącach od stworzenia sklepu internetowego, sprzedaż na tejże platformie była wyższa, aniżeli w punkcie stacjonarnym! Dało to właścicielom sklepów wzrost obrotu sprzedaży o ponad 100%! Stać Cię, aby zrezygnować z takiej szansy?

tworzenie sklepów internetowych tanio

Istotnie, wiele osób prowadzących swoją działalność może mieć pewne wątpliwości przy wdrożeniu sprzedaży internetowej przez brak wiedzy, czy doświadczenia informatycznego. Mogą sie obawiać, że nie poradzą sobie z obsługą sklepu, a sama cyberprzestrzeń będzie dla nich nieprzestępna. W dzisiejszych czasach jest oczywiście rozwiązanie i na te problemy (o czym za chwilę).

A może jesteś w sytuacji, w której posiadasz sklep internetowy, ale z jakichś powodów jest on dysfunkcyjny, nie działa prawidłowo i nie generuje sprzedaży? Tutaj także możemy pomóc!

Nasza firma SteamStudio zajmuje się profesjonalnym tworzeniem tanich sklepów internetowych. Prowadzimy kompleksową obsługę Klientów wykonując wszelkie prace od A do Z. Nie pozostawiamy niczego przypadkowi ani losowości. Wszelkie nasze działania są skrupulatnie zaplanowane i uzgodnione z Klientem. Ty przychodzisz do nas z pewną wizją bądź problemem - naszym zadaniem jest urzeczywistnienie Twojej wizji, bądź rozwiązanie problemu - w tym się specjalizujemy i w tym jesteśmy najlepsi.
Prowadząc współpracę z firmą esprzedaz.com, jesteśmy także resellerem sklepów internetowych opartych na oprogramowaniu Sellingo. Oferujemy usługę pełnego wdrożenia i projektowania sklepów na ww. oprogramowaniu.

Najważniejsze funkcje naszego sklepu internetowego:

 • Prosta obsługa

  Prosty i intuicyjny panel administracyjny, który wspiera i ułatwia procesy sprzedażowe.
 • Support

  Pomoc techniczna, częste aktualizacje oraz szybki i bezpieczny serwer.
 • Szybka edycja

  Możliwość masowej edycji poszczególnych elementów bez konieczności indywidualnej edycji na karcie produktu.
 • Integracja z Allegro

  Możliwość wystawiania aukcji, pobierania zamówień oraz zatowarowania sklepu z oferty wystawionej wcześniej na Allegro.
 • Statystyki

  Pełne statystyki sprzedaży i odwiedzin Twojego sklepu pomogą Ci w doborze asortymentu.
 • Optymalizacja

  Nasze oprogramowanie jest w pełni zoptymalizowane i przyjazne SEO. Pomoże Ci to w pozycjonowaniu!
 • Responsywny Projekt Strony

  Dzięki technice projektowania stron RWD wygląd naszych sklepów automatycznie dopasowuje się do rozdzielczości urządzenia.
 • Przesyłki kurierskie za 8,90zł!

  Jeżeli jesteś naszym Klientem, będziesz mógł wysyłać przesyłki kurierskie w niewiarygodnie niskiej cenie, tylko 8,90 zł netto za paczkę!

Twój sklep w pięciu krokach

1. Podpisanie umowy Pierwszym etapem jest podpisanie umowy na wykonanie przez nas usługi.
2. Wypełnienie briefu Wysyłamy Ci do wypełnienia nasz brief.
3. Projektowanie Jeżeli Twój sklep ma generować zyski, przede wszystkim musi być bezbłędnie zaprojektowany.
4. Wdrożenie Po etapie zaakceptowania projektu graficznego sklepu, przechodzimy do jego wdrożenia.
5. Odbiór ze szkoleniem Nasza firma, jako jedna z nielicznych, nie tylko stworzy dla Ciebie sklep internetowy.