Szukasz dobrej i taniej strony internetowej?

SKORZYSTAJ Z NASZYCH USŁUG

tanie strony internetowe

Zastanawiasz się dlaczego masz coraz mniej klientów, dlaczego Twoja firma zamiast się rozwijać i pędzić jak superszybki pociąg czasami przypomina ciuchcię z programów dla dzieci? Niech Twoja firma nabierze rozpędu i pędu – niech buchnie para z Twojej lokomotywy!

Nadszedł czas na porządną stronę internetową dla Twojej firmy. Dość prostych, szablonowych stron, po obejrzeniu których klient nie ma ochoty zagościć u Ciebie na dłużej. Potrzebujesz strony która przyciąga, dzięki której klienci nie będą chcieli się z Toba rozstać.

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu stron internetowych. My wiemy jak się robi dobre, a przy tym tanie strony internetowe. Jesteśmy rzetelni, solidni, po prostu najlepsi. Znamy się na tym co robimy. Oprócz wiedzy, do rzeczy wykonywanych przez nas dodajemy naszą pasję. To właśnie dlatego tworzymy takie projekty, których nie sposób zapomnieć.
Nasze realizacje przyciągnęły już rzesze klientów i nadały pędu niejednej firmie. Nasze strony nie tylko pędzą, nasze strony pędzą i są widoczne w Internecie. My potrafimy sprawić, że Twoja firma wyróżni się spośród tysiąca innych. To Twoja firma będzie najbardziej widoczna. Jesteśmy sprawdzonym partnerem dla wielu przedsiębiorców. Swoje projekty kierujemy także w stronę osób indywidualnych, artystów, twórców, usługodawców, którzy dzięki naszym projektom mogą dotrzeć do szerokiego grona osób zainteresowanych ich działalnością.
Działamy z rozpędem, dopasowując nasze projekty do wyjątkowych potrzeb każdego klienta. Wsłuchujemy się w oczekiwania naszych klientów, za pomocą naszych produktów realizują oni swoje cele. Możesz odwiedzać mnóstwo miejsc, ale tylko my zrobimy stronę o jakiej marzysz. Pracujemy w oparciu o najnowocześniejsze technologie i dlatego Twoja firma z nami nabierze pędu.

OFERUJEMY RÓWNIEŻ:

Strona Internetową z panelem CMS

Strona Internetową z panelem CMS

Jak wiadomo system CMS pomoże w późniejszym samodzielnym zarządzaniu stroną nawet w przypadku kiedy Twoja wiedza informatyczna jest żadna. Jest to niezwykle prosty i przyjazny w obsłudze system. Do strony zostanie dodanych do pięciu podstron zgodnie z Twoim zapotrzebowaniem. Na każdej podstronie zamieścimy wybrane przez Ciebie treści.
Optymalizacja

Optymalizacja

Optymalizację strony pod kątem Google. Twoja strona już z momentem kiedy staniesz się jej właścicielem będzie plasowała się na wysokim miejscu w wyszukiwarce internetowej. Będziesz lepszy od innych już od samego początku. Optymalizacja pozwoli nabrać stronie pędu.
Przekazanie praw autorskich

Przekazanie praw autorskich

Otrzymasz przekazanie praw autorskich do grafiki strony oraz do zdjęć i logotypu. Strona będzie tylko i wyłącznie Twoją własnością.
Interaktywna mapa dojazdu

Interaktywna mapa dojazdu

Wraz ze stroną internetową otrzymasz interaktywną mapę dojazdu do siedziby Twojej firmy. Mapa będzie umieszona w miejscu jakie sobie wybierzesz na stronie. Dzięki interaktywnej mapie zamieszczonej na stronie każdy bardzo łatwo odszuka Twoją firmę.
Indywidualne logo

Indywidualne logo

Logo wybrane przez Ciebie, ze swoim indywidualnym podpisem.
Profesjonalne zdjęcia

Profesjonalne zdjęcia

Legalne zdjęcia z serwisu Fotolia, na którym znajduje się wiele milionów profesjonalnie wykonanych i efektownych fotografii.
Instrukcja obługi

Instrukcja obługi

Otrzymasz od nas szczegółową instrukcję jak obsługiwać stronę. Oferujemy także pomoc w edycji strony.
Galeria

Galeria

Galerię zdjęć, w której możesz umieścić wszystkie zdjęcia ze swojej działalności. W galerii można pochwalić się osiągnięciami oraz sukcesami, które zostały uwiecznione na zdjęciach. Galeria zdjęć na Twojej stronie będzie świadczyć o Tobie i o Twoich sukcesach. Każdy klient z ciekawością zajrzy w to miejsce na stronie. Galerie zdjęć można podzielić tematycznie, można dodać też bardziej osobiste zdjęcia, które pozwolą na zbudowanie przyjaznego wizerunku i zrobią dobre wrażenie na potencjalnym kliencie, który o wiele chętniej zostanie klientem, jeśli na ekranie zobaczy Twoją twarz.
Domena

Domena

Domenę, czyli to, co po wpisywaniu do wyszukiwarki internetowej będzie stanowiło adres Twojej strony.
RWD

RWD

Stronę responsywną, co oznacza, że będzie można ją dostosowywać do danej rozdzielczości, w której aktualnie jest przeglądana. Taka stronę można wyświetlać w sposób poprawny na wszelkich urządzeniach takich jak: tablety, smartfony, laptopy, komputery stacjonarne. Na każdym tym urządzeniu Twoja strona będzie czytelna. RWD to duże ułatwienie dla Twoich przyszłych klientów. Wszelkie dane ze strony będą w stanie odczytać nawet na smartfonie niewielkich rozmiarów np. podczas podróży pociągiem. Twoi klienci docenią to, że szanujesz ich czas.
Favicon

Favicon

Czyli inaczej ikonę ulubionych, która pojawi się w polu adresowym przeglądarki internetowej. Favicon ma postać pliku graficznego o rozmiarach 16x16 pikseli. Dzięki faviconie strona będzie bardziej widoczna dla osób przeglądających strony internetowe.
Statystyki

Statystyki

Otrzymasz od nas statystyki, dzięki którym będziesz miał czytelny licznik odwiedzin. Dzięki nim dowiesz się ile osób odwiedziło Twoją stronę w danym dniu. Będziesz również wiedział, czy liczba odwiedzin strony spada, czy rośnie.
Social Media

Social Media

Razem ze strona internetową otrzymasz integracje z Facebookiem. O tym jak ważnym serwisem społecznościowym jest Facebook wiadomo nie od dziś. Wszelkie nowinki i informacje przekazywane są za pomocą tego medium. Dlatego strona internetowa która ma nadać firmie pędu po prostu musi być zintegrowana z Facebookiem.
Hosting

Hosting

Bezpłatny hosting Twojej strony z 25 GB transferu plus dodatkowo 2 GB przez okres sześciu miesięcy.
Projekt oferty

Projekt oferty

Otrzymasz od nas projekt oferty dla Twoich klientów
Adres e-mail

Adres e-mail

Konta pocztowe z których będziesz mógł prowadzić korespondencję firmową.